Хабарландыру

Белесова Дамира Турсынхановна

Белесова Дамира Турсынхановнаның «Бастауыш сынып оқушыларын программалауға оқытудың ғылыми-әдістемелік негіздері» тақырыбындағы 8D01503 – Информатика педагогін даярлау  білім беру бағдарламасы бойынша философия  докторы (PhD) дәрежесін алу үшін диссертациясын қорғау туралы ақпарат.

Диссертациялық жұмыс  «Ө.Жәнібеков атындағы Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университеті» КеАҚ  орындалған.

Қорғау түрі – диссертациялық жұмыс.

Қорғау тілі – қазақша.

Ғылыми кеңесшілері:

1. Ибашова Альмира Байдабековна -  Ө.Жәнібеков атындағы Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университеті» физика-математика факультетінің деканы, педагогика ғылымдарының кандидаты;
  2. Босова Людмила  Леонидовна -  Мәскеу педагогикалық мемлекеттік университетінің «Математика және информатиканы оқыту теориясы мен әдістемесі» кафедрасының  профессоры, РБА мүшесі, доктор.

Ресми рецензенттер:

1. Сагимбаева Айнур Есенгазыевна -  педагогика ғылымдарының докторы, профессор Абай атындағы ҚазҰПУ (Алматы қ., Қазақстан), (мамандық шифры: 13.00.02).
  2. Исабаева Даража Нагашыбаевна - педагогика ғылымдарының кандидаты,  қауымдастырылған профессор,  Алматы Менеджмент Университеті (Алматы қ., Қазақстан), (мамандық шифры: 13.00.02).

Диссертациялық кеңестің уақытша құрамы:

1. Бидайбеков Есен Ықласұлы – педагогика ғылымдарының докторы, профессор, Абай атындағы ҚазҰПУ (Алматы қ., Қазақстан), (мамандық шифры: 13.00.02).

2. Байганова Алтынзер Мынтургановна    – педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент, Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік университеті (Ақтөбе қ., Қазақстан), (мамандық шифры: 13.00.02).

3. Абильдинова Гульмира Маратовна – Педагогика ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор, Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия Ұлттық университеті (Астана қ., Қазақстан), (мамандық шифры: 13.00.02).

4. Мамырбаев Оркен Жумажанович –  философия  докторы (PhD), қауымдастырылған профессор, ҚР ҒЖБМ ҒК РМК «Ақпараттық және есептеу технологиялар институты» (Алматы қ., Қазақстан), (мамандық шифры: 6D070300).

Қорғау 2024 жылғы 3 шілде  сағат 10:00-да Ө.Жәнібеков атындағы ОҚПУ жанынан құрылған 8D015 – Жаратылыстану-ғылыми пәндер бойынша педагогтарды даярлау  (8D01503 – Информатика педагогін даярлау) бағыты бойынша  диссертациялық кеңесінде, Шымкент қаласы, А.Байтұрсынов көшесі №13,  234 аудиторияда аралас (онлайн және офлайн) форматта өтеді.

ZOOM конференциясына қосылу:

Конференция идентификаторы: 225 021 7053

Кіру коды: 241243

Мекеме сайттың мекен-жайы: okmpu.edu.kz/

Бейресми пікірлерді эл.пошта арқылы жіберу керек ibashova.almira@okmpu.kz, Сіздің аты-жөніңізді, жұмыс орныңызды, лауазымыңызды, электрондық мекен-жайыңызды, диссертация авторын және тақырыбын міндетті түрде көрсете отырып жіберу керек.

Докторлық диссертацияны қорғауы

Құжаттар

Аннотация (қазақша)

Аннотация (орысша)