«Өзбекәлі Жәнібеков атындағы Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университеті» КЕАҚ (бұдан әрі – Қоғам) Қоғамның асханасы үшін үй-жайларды мүліктік жалға беруге конкурс жариялайды.

«Өзбекәлі Жәнібеков атындағы Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университеті» КЕАҚ (бұдан әрі – Қоғам) Қоғамның асханасы үшін үй-жайларды мүліктік жалға беруге конкурс жариялайды.

Әлеуетті өнім берушілерді іріктеу шарттары осы хабарландыруға қоса берілген конкурстық құжаттамаға сәйкес жүзеге асырылады.

Әлеуетті жалға алушылардың асхана үй-жайларын мүліктік жалдау (жалдау) шарттары:

1. Бір шаршы метрдің бастапқы бағасы коммуналдық қызметтерді есепке алмағанда 2284,4 теңге.

2. Мүлікті жалдау ақысын төлеу шарттары: ай сайын, бірақ әр айдың 10-нан кешіктірмей, коммуналдық қызметтерді төлеу жалға алу бағасына кірмейді.

3. Коммуналдық қызметтерді ай сайын төлеу;

4. Үй-жайларды санитарлық-гигиеналық жағдайда, жұмыс жағдайында ұстау;

5. Жұмыс уақыты: 8:30-17:00;

6. Жалдау мерзімі шартқа қол қойылған сәттен бастап 2024 жылдың 31 желтоқсанына дейін.

Өтінімдерді қабылдау – 2023 жылдың 21 желтоқсаннан бастап.

Өтінімдерді берудің соңғы мерзімі 2023 жылдың 28 желтоқсанын қоса алғанда.

Қосымша анықтамалық ақпаратты + 8 (7252) 21-03-48 телефоны бойынша алуға болады.

Тендерлік құжаттаманы тапсыру орны – Шымкент қаласы, Байтұрсынов көшесі  13, 210 кабинет.

Бұйрық

Қосымша 1