ХАБАРЛАНДЫРУ!

26.06.2024 жылы, сағ 1400-де 234 аудиторияда Физика-математика факультеті, Математика кафедрасы, 8D01501-Математика педагогін даярлау» білім беру бағдарламасының докторанты Қаратаев Абай Оңғарбекұлының «Дифференциалдық және интегралдық есептеулер курсын оқыту үдерісінде студенттердің жобалау-зерттеу қызметін жетілдіру» тақырыбы бойынша дайындалған диссертациясын алдын ала талқылау үшін кафедраның  кеңейтілген отырысы болады.

Отырыс офлайн  форматта өтеді. Диссертация Ө.Жәнібеков атындағы ОҚПУ-де орындалған. Қорғау тілі – қазақ.

Ғылыми жетекші: педагогика ғылымдарының докторы, доцент  Ибрагимов Раскул

Шетелдік ғылыми кеңесші: Prof.Dr.Ahmet ARIKAN

Рецензенттер:

С.С. Дайырбеков - Ө.Жәнібеков атындағы ОҚПУ, Математика кафедрасы  п.ғ.к., профессор.

Л.Қ. Жайдақбаева - М.Әуезов атындағы ОҚУ, Информатика кафедрасының меңгерушісі  п.ғ.к.

Адрес: 160000, Шымкент қ., Байтұрсынов көшесі – 13