Хабарландыру

ҚР БҒМ 2015 жылғы 15 маусымдағы № 380 "Ғылыми атақтар (қауымдастырылған профессор (доцент), профессор) беру қағидаларын бекіту туралы" бұйрығының 7-тармағының талаптарына сәйкес "Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық университеті" КеАҚ ізденуші «Физика» кафедрасы химия ғылымдарының кандидаты Абдрахманова Хадиша Кеңесовнаға ғылыми қауымдастырылған профессор (доцент) атағын беру туралы ақпаратты орналастырады.

01.04.00 – Физика мамандығы бойынша ғылыми қауымдастырылған профессор атағына үміткер туралы анықтама (....жүктеу)