«АКАДЕМИЯЛЫҚ ҚЫЗМЕТ ЖӘНЕ БІЛІМ БЕРУ ИННОВАЦИЯЛАРЫ» ТАҚЫРЫБЫНДАҒЫ СЕССИЯҒА ҚАТЫСТЫ

Өзбекәлі Жәнібеков атындағы Оңтүстік Қазақстан педагогикалық университетінің оқытушы-профессор құрамы «Академиялық қызмет және білім беру инновациялары» тақырыбындағы сессияға қатысты. Атап айтқанда, “Өнер және білім” факультетінің деканы А.Байбатшаева, “Физика-математика” факультетінің деканы А.Ибашова және “Стратегиялық жоспарлау және менеджмент” бөлімінің басшысы Д.Қалыбаева көшбасшылық дағдыларды нығайту, білім беру саласындағы инновацияларды енгізу және білім беру қызметтерін жетілдірудегі маңызды кезеңдер бойынша біліктіліктерін арттырды. Сессия Назарбаев Университетінің гранты бойынша Academic Leadership Institute: Deans’ School бағдарламасы аясында ұйымдастырылды.