Блог ректора

Вопрос:

Қайырлы күн! Мен сізден сұрағым келді , өйткені мен ақылы негізде ОҚМПУ-да оқимын және грантқа ауысқым келеді. ОҚМПУ университетінде Бос грант алу мүмкіндігі бар екенін естідім. Айтыңызшы, бос грантты алу үшін қандай шарттар қажет? Егер сіз жауап берсеңіз, мен сізге өте ризамын

Аноним
Салеметсізбе магистранттарға диплом қашан беріледі? Нақты бір күнін айтасыздарма. Күтіп жатқанымызға біраз уақыт шамасы болды. Бізге жұмысқа орналасу керек.

Жангелді Тултебаев
Саламатсызба Сүгірбаева Гулжан ханым! Сізден білгім келгені менім қызым Өскемен қаласындағ С.Аманжолов атындағы университетке жалпы конкурс бойынша оқуға түскен еді.Мамандығ « Азық түлік өнімдерінің өңдірісі» Енді сіздерге биология-химия мамандығына ауысуға болама ? ақылы бөліміне 1 —курсты аяқтады.

Бекзат Оразбай
Саламатсызба?.Магистратураға оқуға түсу үшін құжаттарды қалай онлайн тапсыруға болады ,және де күндізгі бөлім (тарих пәні ) төлем ақысы қанша теңге болады.